Domarfördelning

Domarfördelning Lördag 1 september.
Med res. för fel.

Domarfördelning lördag (word)

Kategori 2
Britta Busse – MCO 2, 7, 8, NFO 5, 7, SIB 6
Iréne Eek Magnusson – NEM, NFO 3, SIB 3, 4
Kristiina Rautio – MCO 3, 4, NFO 8, SIB 2, 8
Michael Edström – NFO 2, 4, SIB 5, Grupp 7, KULL
Alessandro Ghibaudo – MCO 1, 5, 6, 9, NFO 6
Anna Wilczek – SENIOR, VETERAN, Skiljedomare i panel

Kategori 4
Anna Wilczek – ABY o, CRX 1, 3, 5, DRX 3, 4, 6, OSH j, RUS ,SIA w 67, f
Robert Nowak – ABY a, ps, CRX 2, 7, DRX 1, 2, 7, 9, OSH a 24, b 22, SIA h, n 03 21, SOM
Ulrika Eriksson + elev –
ABY n, CRX 4, 8, DRX 5, 8, OSH n, a, b, n 24, n 25, a 25, n 03, SIA b, SPH
Britta Busse – Skiljedomare i panel
Michael Edström – SENIOR


 

Domarfördelning Söndag 2 september.
Med res. för fel.

Domarfördelning söndag (word)

Kategori 1
Iréne Eek Magnusson – EXO d, a 22, a 03, PER a 03, f 33, RAG n, a 04, f 04, SBI n, n 21, c 21, f 21
Kristiina Rautio + elev – RAG a, j, a 03, h 03, n 04, h 04, SBI a, d, KULL
Michael Edström – PER a, f, n 22, n 24, d 02 62, f 02 62, d 02 21 62, f 02 21 62, RAG g, n 03, n 03 21, g 03 21, SBI c, f, a 21, e 21, TUV, VETERAN
Alessandro Ghibaudo + elev – EXO n, n 24, f 22, fs 22 62, fs 24 62, ns 03, d 33, d 21 33, PER w 62, n, d, ns, a 01 62, e 02 62, n 01 21 61, a 02 21 62, fs 03 22, n 33, d 33, g 21 33
Britta Busse – SENIOR, Skiljedomare i panel

Kategori 3
Britta Busse – BEN n 24, BSH a, ny 11, a 25, f 24, b 03, e 03, CYM, OCI bs 24,
Anna Wilczek + elev – BEN n 22 32, n 24 32, n 24 33, BML, BOM non, BSH n, b, e, BUR a, b, EUR, SRL, VETERAN
Robert Nowak – BLH n, ns 11, b 24, BSH c, n 24, b 24, d 01 62, d 02 62, n 21 33, BUR n, d, g, h, KOR ,OCI n 24, a 24,
KULL
Ulrika Eriksson – BEN n 22, BLH a, c, f 24, n 02 62, o 02 62, n 33, BSH f, ns 11, n 22, b 22, ns 22 64, n 03, a 03, d 03, SENIOR

Huskatt
Britta Busse – HCL honor
Iréne Eek Magnusson – HCS Honor, SENIOR
Robert Nowak – HCL hanar
Ulrika Eriksson – HCS hanar
Michael Edström – VETERAN, Skiljedomare i panel